Kuulub BLRT Grupp'i koosseisu

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2013 JoomlaWorks Ltd.

Ettevõttest

OÜ BLRT Refonda Baltic peamiseks tegevusalaks on musta ja värvilise vanametalli kokkuost, töötlemine ja müük. Meie firma eesmärgiks on mitte ainult laia valiku teenuste osutamine elanikele, ettevõtetele ja riiklikele struktuuridele sekundaarse tooraine utiliseerimisel, vaid ka mitmekülgne tegevus ümbritseva keskkonna kaitsmisel ja maapõuevarade hoidmisel.  Firma esindused Tallinnas asuvad aadressil: Kopli 103 ja Betooni 7.

OÜ BLRT Refonda Baltic metalli vastuvõtu filiaalid  Tartus, Rakveres, Pärnus, Türil, Kohtla-Järvel, Võrus ja Narvas on varustatud autoelektronkaalude, maha- ja pealelaadimistehnikaga. Vanametalli pealelaadimiseks ja äraveoks on olemas ka konteinerveokite park. Vanametalli hoidmiseks, peale- ja mahalaadimiseks kasutatakse sadamakaiga piirnevat territooriumi. Lubatav süvis sadamakai kõrval on 7,9 m, mis võimaldab laadida laevu, mille mahutavus on kuni 39 000 tonni.

OÜ BLRT Refonda Baltic tegeleb laevade ja muude ujuvvahendite utiliseerimisega. Sadamakai äärde on võimalik paigutada kuni 120 m pikkuseid vanametalliks tükeldatavaid laevu. Tallinnas kasutatakse jäätmete töötlemiseks Metso Lindemanni presskääre, mis võimaldavad töödelda praktiliselt igasugust vanametalli.

OÜ BLRT Refonda Baltic tegeleb muuhulgas ka raudbetoonist ja tellistest ehitiste lammutamise, seadmete demonteerimise ja spetsialiseeritud transporditeenuste osutamisega. Firma rakendab oma klientidega töötamisel paindlikku finantspoliitikat, keskendudes kõrgete hindade maksmisele lühikese tähtaja jooksul, mis annab võimaluse laiendada firmaga OÜ BLRT Refonda Baltic töötavate inimeste ja firmade ringi.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok